Головна Конкурси БАБИН ЯР в місті Київ
БАБИН ЯР в місті Київ
Функція рекреація
Замовник Благодійний фонд «Українсько-Єврейська зустріч» (Канада)
Статус Конкурсний проект
Площа Загальна площа території 28,2 га.
Розташування м. Київ, Бабин Яр

Конкурсний проект 2016 року

Основною задачею конкурсу – нагадування щоб наші діти ніколи не були жертвами, палачами чи байдужими спостерігачами. Тобто попереджений, значить озброєнний.
Реалізація у даному проекті позначено територію меморіального комплексу за допомогою нових елементів, розташованих в паралельному рівні, не зачіпаючи основний ланшафт території. Було виявлено основний масштаб та змінено сприйняття середовища. Сформоване нове середовище у концепії можно описати як п’ятимірне , що означає: 3Д сприйняття + глибина+час, історія, інформація.
У результаті концепції конкурсу основна функція проекту – це захист міст від авіа нальотів під час другої світової; захист меморіального комплексу від зазіхання;
Легкість конструкції дерижаблю (повітряної кулі) не зважаючи на великий розмір, з точковими прив’язками до землі. Коло є найбільш досконолаю формою, у нього немає ні початку, ні кінця, ні напрямку чи оріентації. Однією з основних функцій кола є розмежування внутрішнього і зовнішнього простору і як символ він пов’язаний з захистом та недоторканністью.