Головна Інтер’єр СПА комплекс
СПА комплекс
Функція СПА комплекс
Замовник ТОВ «Епіцентр К»
Статус Побудований
Площа 700 м2
Розташування м. Київ

СПА комплекс знаходиться на останньому 10-му поверсі адміністративної будівлі ТОВ «Епіцентр» та має загальну площу 700м2.
Головним завданням розробки проекту було максимально-функціональне використання кожного квадратного метру з розміщенням різноманітних сучасних опцій релаксу.

Приміщення басейну з чашею 12х15м є центральним елементом в комплексі СПА центру. Візуально його можна поділити на дві зони, тихого(простір з пониженням глибини від 1,8м до 1,2м в якому знаходяться лежаки та атракціонами) та активного відпочинку (3 доріжки). Басейн оснащений різними атракціонами, в тому числі: гідромасажерами для різних частин тіла та настінним водоспадом шириною 5 метрів.

Натяжна стеля відтворює нічне небо з небесними тілами, оснащена більш ніж 3-ма тисячами світлодіодів які зображують зодіакальні сузір’я та їх рух. В відповідності до закладеної програми, змінюється не тільки кольорове рішення, а й тональність кольору та динаміка руху.
Стеля за розмірами відповідає чаші басейну, таким чином будь які зміни ідентично віддзеркалюються на гладь води і задають одну атмосферу всьому приміщенню.

Навколо басейну розташовані лежаки для відпочинку, кнейп – бар з ванною для ніг (створений з штучного каменю з складною конфігурацією та скляною стінкою яка додає легкості конструкції) , підвісні крісла-кокони, які дають можливість спостерігати з висоти за життям сучасного мегаполісу скрізь вітражні вікна.

Фіто сауна та сауна вражень знаходяться за прозорим склом та є частиною загального інтер’єру.

Соляна сауна, доріжка кнейпа (4-ри ванночки з послідовною зміною температури води, які підсвічуються відповідним кольором), хамам з масажною, душ вражень, краксен, душ віші, процедурна та панорамна саунарізні за стилістикою, але поєднані між собою головним простором басейну.

Хол та гардеробні оздоблені сучасними меблями в загальній стилістиці комплексу.