Головна Інтер’єр Дизайн інтер’єру житлового будинку
Дизайн інтер’єру житлового будинку
Функція Житловий будинок
Замовник Приватна особа
Статус В процесі будівництва
Площа 455м2
Розташування с. Щасливе, Бориспільський район, Київська область.

Інтер’єри виконані в сучасній класиці та підтримують загальну стилістику житлового будинку. Головною задачею при розробці інтер`єрів було насичення його світлом та повітрям за рахунок великих скляних вітражів, підібраної кольорової гами та візуального поєднання зовнішнього та внутрішнього простору.

На сьогоднішній день класичний стиль в інтерєрах не втрачає своєї актуальності. Класичному інтер`єру притаманні симетрія та чітка геометрія ліній, урочистість та затишок. Разом з тим він оснащенний всіма необхідними атрибутами сучасного світу для комфортного проживання людей за містом.
На першому поверсі розташовані приміщення загального призначення: вітальня, кухня, їдальня. Вони мають єдине колористичне забарвлення в світлих, пастельних кольорах. Другий поверх займають приватні кімнати, серед яких дитячі та підліткові кімнати хлопців. Кімнати поєднують елементи класичного та сучасного оздоблення. Домінують три основні світлі кольори, темна дерев’яна підлога та акцентні різнокольорові малюнки на стінах відповідно до вікової группи дітей та їх вподобань. Функціональним рішенням для збереження колекційних фігурок підростаючого парубка було – створення полиць та тумби в кімнаті з додатковою підсвіткою. Дизайн інтер’єру другої кімнати розроблений для дитини молодших класів і тому він більш яскравий та світлий. При дитячих кімнатах є свої гардеробні.
На третьому поверсі розташовуються спеціальні та тематичні приміщення (кабінет, спортивний зал, тощо). Підлаштовуючись під вподобання батьків вони спроектовані в більш темних кольорах.