Головна Архітектура Рекреаційний комплекс SELFISH CLUB
Рекреаційний комплекс SELFISH CLUB
Функція: Рекреаційний комплекс для риболовлі
Замовник: Приватна особа
Статус Побудований, в процесі розширення
Площа 10га
Розташування с. Кийлів, Бориспільський район, Київська область

Безкінечний краєвид та гладь води, існуючий ландшафт – надають ту гармонію, яка необхідна для релаксації, отримання щастя та натхнення. Можливо сама задача надихнула для цього використовувати філософію скандинавської архітектури, що в результаті відобразилася в простоті форм, пропорції та співвідношення будівель та споруд, використанні ЕКО матеріалів, а також уваги до найменших деталей.

Робота над розробкою рекреаційного комплексу в с. Кийлів розпочалась в 2014р. з ділянки в 1,5 га, розташованої між Канівським водосховищем та каналом для заходу катерів та човнів.
Головне призначення комплексу: цілорічна риболовля VIP категорії з можливістю проживання, харчування, зберігання плавзасобів на території.

На ділянці розташувалися: альтанки для відпочинку, гриль-бар, станція для човнів, адміністративна будівля, лазня та будинки для гостей на понтонах, пішохідний розвідний міст над каналом, озеро з помостами для рибалок, різноманітні малі архітектурні форми.

В 2017 –2018 рр. комплекс розширився різноманітними функціями відпочинку, для чого були запроектовані та побудовані: дитячий та універсальний спортивний майданчики, тенісні столи, міні-гольф. За індивідуально розробленими ескізами було підібрано екологічне покриття, обладнання та ігрові комплекси для різних вікових груп дітей відомої шведської фірми.

Безпосередньо на берегу Канівського водосховища була розроблена зона пляжу з шезлонгами та парасолями, кабінами для переодягання та відкритим душем. Басейн з чистою водою, який розташований на понтоні, об’єднаний з берегом за допомогою террасної дошки.

Новий в’їзд на територію бази SELFISH CLUB був означений буквами з бетону в 2.5м висотою з підсвічуванням, зрізаними під кутом 450 . Це дає можливість побачити назву як з дороги, так і з повітря.

Для рибалок з’явилося нове озеро с місцями відпочинку та підводною альтанкою.

Окрім великої гостьової стоянки запроектований та збудований майданчик для гелікоптерів.
В 2018-2019 рр. будуються тепличний комплекс екзотичних фруктів, два комплекси лазень на понтонах, «Марина» для заходу катерів та яхт.
Ділянка збільшилась до 10 га.
Хоча будівлі та споруди дуже різноманітні за функціями, загальні стилістичні риси, використані матеріали, колір, елементи вуличного та ландшафтного дизайну об’єднують їх в завершений архітектурний ансамбль.