Головна Архітектура Horeca Тепличний комплекс SELFISH CLUB
Тепличний комплекс SELFISH CLUB
Функція теплиця, кафе
Замовник Приватна особа
Статус Проект, Реалізований
Площа 295 м2
Розташування Рекреаційний комплекс SELFISH CLUB
с. Кийлів, Бориспільського району Київської області.

Ідея вирощувати та споживати власні екзотичні фрукти цілий рік знайшла своє відображення в ще одному цікавому об’єкті рекреаційного комплексу Selfish Club – тепличному комплексі.

Комплекс в плані має форму букви П. В центральній частині розміщені зона відвідувачів – кафе та приміщення персоналу. Два крила теплиці мають різну температуру та призначені для вирощування цитрусових, гранатів, інжиру, бананів, ананасів тощо.

Невелика зона кафе має 28 місць та поділена на тиху зону: столики на 4 особи з м’якими сидіннями, та зону з великим столом для проведення майстер класів, дитячих свят тощо.
Меблі в кафе, стелажі для вирощування рослин в блоках теплиці виготовлені за власними ескізами. Сучасне професійне обладнання дає можливість використання широкого асортименту меню, вирощування фруктів та проведення різноманітних майстер класів.
Об’єкт виконаний у фірмовому стилі всього комплексу SELFISH CLUB. Архітектурна форма об’єкта відображає простоту та лаконічність форм, пра-вильність пропорцій. За технологією проектування використана велика кількість світлопрозорих скляних конструкцій.
Інтер’єр відповідає стилю всього комплексу. Переважає сіра гамма в стінах та стелі, натуральне дерево в меблях індивідуального виготовлення, та озеленення стін мохом відповідно від концепції комплексу. Все приміщення кафе наповнене великою кількістю світла завдяки використанню дзеркал та необхідної кількості елементів освітлення, що візуально збільшує приміщення.

Процес будівництва тепличного комплексу підходить до завершення. Фінальні акорди в обробці і приступаємо до розстановки меблів і висадці рослин.